Bialorus.pl na Facebook
Wydarzenia :: artykuł

Nawiny Sztohadzinna, Abiektyuna pra realnaje. Informacje co godzinę, Obiektywnie o tym, co realne – ruszyła kolejna akcja promocyjna Białoruskiego Radia Racja

www.racyja.com

www.racyja.com

2011-06-08, 12:42

Bilbordy z hasłem reklamowym Radia Racja zostały wyklejone na trasach drogowych prowadzących do wszystkich drogowych przejść granicznych z Białorusią: w Kuźnicy, Bobrownikach, Terespolu i Połowcach.

Bilbordy są dobrze widoczne, prezentują fale 98,1 FM oraz 99,2 FM, na których można słuchać Białoruskiego Radia Racja na Białostocczyźnie, Grodzieńszczyźnie i Ziemi Brzeskiej, a także adres internetowy serwisu Racji www.racyja.com , za pośrednictwem którego można słuchać audycji online.

Akcja bilbordowa została zorganizowana z myślą o Białorusinach podróżujących do Polski – mówi Eugeniusz Wappa, prezes Białoruskiego Radia Racja. - Bilbordy widoczne są dla podróżujących do Polski oraz dla powracających do Białorusi.

Eugeniusz Wappa zapowiedział, że bilbordy Białoruskiego Radia Racja będą wisiały przez rok, co kilka miesięcy będzie ulegać zmianie ich szata graficzna i być może hasło.

Wróć do :: Wydarzenia :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Wydarzenia :: najnowsze artykuły

Białoruscy opozycjoniści w Sejmie RP

Gośćmi dzisiejszego posiedzenia komisji spraw zagranicznych byli przedstawiciele białoruskich środowisk opozycyjnych oraz dziennikarskich. Tematem spotkania była ostatnia fala masowych (...)

Ukazała się „Historia Białorusinów Podlasia”

Bogato ilustrowana, ponad 500-stronicowa monografia, wydana przez Białoruskie Towarzystwo Historyczne, to efekt pracy kilkunastu historyków z Podlasia. Wśród autorów (...)

Akcje protestu „nie darmozjadów”

W Dniu Konstytucji na ulice trzech białoruskich miast wyszły tysiące ludzi, którzy zechcieli zaprotestować przeciwko podatkowi dla bezrobotnych. Na dozwolonej przez władze akcji (...)

Jubileusz „Galerii Krynki”

Kulturalna placówka powołana do życia przez Fundację Villa Sokrates na podsumowanie swej 5-letniej działalności wydała trzyjęzyczny - polsko-białorusko-angielski - album „Galeria (...)

„Media Białorusi: wyzwania i szanse”

W Mińsku zakończyła się dwudniowa międzynarodowa konferencja poświęcona sytuacji prawnej i ekonomicznej w sferze medialnej, a także zachowaniu i rozwoju standardów dziennikarskiej (...)