Bialorus.pl na Facebook
Wydarzenia :: artykuł

Nawiny Sztohadzinna, Abiektyuna pra realnaje. Informacje co godzinę, Obiektywnie o tym, co realne – ruszyła kolejna akcja promocyjna Białoruskiego Radia Racja

www.racyja.com

www.racyja.com

2011-06-08, 12:42

Bilbordy z hasłem reklamowym Radia Racja zostały wyklejone na trasach drogowych prowadzących do wszystkich drogowych przejść granicznych z Białorusią: w Kuźnicy, Bobrownikach, Terespolu i Połowcach.

Bilbordy są dobrze widoczne, prezentują fale 98,1 FM oraz 99,2 FM, na których można słuchać Białoruskiego Radia Racja na Białostocczyźnie, Grodzieńszczyźnie i Ziemi Brzeskiej, a także adres internetowy serwisu Racji www.racyja.com , za pośrednictwem którego można słuchać audycji online.

Akcja bilbordowa została zorganizowana z myślą o Białorusinach podróżujących do Polski – mówi Eugeniusz Wappa, prezes Białoruskiego Radia Racja. - Bilbordy widoczne są dla podróżujących do Polski oraz dla powracających do Białorusi.

Eugeniusz Wappa zapowiedział, że bilbordy Białoruskiego Radia Racja będą wisiały przez rok, co kilka miesięcy będzie ulegać zmianie ich szata graficzna i być może hasło.

Wróć do :: Wydarzenia :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Wydarzenia :: najnowsze artykuły

Protest w obronie Kuropat

Od poniedziałku trwa akcja protestacyjna przeciwko budowie centrum biznesowego w bezpośrednim sąsiedztwie uroczyska Kuropaty pod Mińskiem, które jest miejscem pochówku (...)

Władze Mińska nie dały zgody na marsz z okazji Dnia Woli

Aktywista ruchu „O Wolność” Alaksandr Rusiewicz otrzymał z Miejskiego Komitetu Wykonawczego odmowę na wniosek złożony 6 stycznia w sprawie pozwolenia organizacji marszu (...)

XXIV Międzynarodowe Targi Książki

W stolicy Białorusi, w centrum wystawienniczym Belexpo, przy udziale wydawnictw z 31 krajów odbywają Międzynarodowe Targi Książki, na które po czteroletniej przerwie powróciło (...)

„Marsz Oburzonych Białorusinów” w Mińsku

Na demonstracji przeciwko dekretowi prezydenta wprowadzającemu podatek od bezrobocia w centrum białoruskiej stolicy zebrało się koło 2 tysięcy osób. Protest, którego inicjatorem (...)

Konfiskata samochodu liderowi opozycyjnej organizacji

Zmiciera Daszkiewicza – współprzewodniczącego Młodego Frontu BNF – odwiedzili komornicy sądowi i bez uprzedzenia skonfiskowali samochód. Auto zostało zabrane (...)