Bialorus.pl na Facebook
Publikacje :: artykuł

EUobserver.com: Łukaszenka jeździł do Szwajcarii na operację

Źródło: Nasza Niwa / 2010-02-26, 09:35

Informacje o wyjeździe Łukaszenki do Szwajcarii na operacje prostaty portal EUobserver.com otrzymał od wysoko postawionego dyplomaty Unii Europejskiej.

Portal internetowy EUobserver.com pisze o dwóch obozach w otoczeniu Łukaszenki – proeuropejskiego i prorosyjskiego. Według oceny EUobserver.com, represje przeciwko Polakom rozpętał obóz prorosyjski. Sam Łukaszenka w momencie eskalacji represji znajdował się w Szwajcarii, gdzie, prawdopodobnie, operowano mu prostatę. Takie przypuszczenia portalowi EUobserver.com przekazał wysoko postawiony dyplomata UE.

Ambasada Białorusi odmówiła skomentowania tej informacji.

EUobserver.com komentuje wydarzenia związane z Unią Europejską. Ten dobrze poinformowany portal przygotowywany jest w Brukseli.

Informacje o chorobie prostaty u Łukaszenki od dawna krążą po Mińsku. Oficjalne komunikaty o stanie zdrowia prezydenta Białorusi nie są podawane do publicznej wiadomości.

Wróć do :: Publikacje :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Publikacje :: najnowsze artykuły

Statut CEOP-B

STATUT STOWARZYSZENIA Centrum Edukacji Obywatelskiej Polska – Białoruś     Rozdział I Postanowienia ogólne   §1 Stowarzyszenie o nazwie Centrum (...)

Uładzimir Niaklajeu - „Automat z wodą gazowaną z syropem lub bez”

Niezwykle trafiona mieszanka śmiechu i goryczy po białorusku W zasadzie należy to raczej do rzadkości, kiedy poeta, zaczynający pisać prozę okazuje się być również utalentowanym (...)

Alaksandr Kraucewicz - „Historia Wielkiego Księstwa Litewskiego”

Wydawnictwo „Biblioteka Grodzieńska” wzbogaciła rynek czytelniczy kolejną książką, wydając pracę znanego grodzieńskiego historyka Alesia Kraucewicza pt. „Historia (...)