Bialorus.pl na Facebook
Kultura :: artykuł

„Szczęśliwa trzynastka” – lista przebojów Białoruskiego Radia Racja

Źródło: Białoruskie Radio Racja / 2015-06-30, 11:35

Głosować na ulubione białoruskie piosenki z listy przebojów można codziennie przez całą dobę. To słuchacze decydują, która z czternastu piosenek znajdzie się na szczycie, a która wypadnie z „Szczęśliwej trzynastki”. Na jej miejsce, co tydzień nowa piosenka – absolutna premiera!

Na stronie znajdują się też archiwalne wydania listy przebojów wraz z wynikami.

Audycję pt. „Szczęśliwa trzynastka” można słuchać w każdy piątek o 19:05 na falach 98,1 FM (Grodno, Białystok, okolice), 99,2 FM (Brześć, Biała Podlaska, okolice), a także na www.racyja.com

Wróć do :: Kultura :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Kultura :: najnowsze artykuły

XXIV Międzynarodowe Targi Książki

W stolicy Białorusi, w centrum wystawienniczym Belexpo, przy udziale wydawnictw z 31 krajów odbywają Międzynarodowe Targi Książki, na które po czteroletniej przerwie powróciło (...)

Pożegnalny koncert „Zero-85”

W białostockiej kawiarni Fama, w obecności tłumu fanów i przyjaciół, odbył się ostatni koncert zespołu Jurka Osiennika. Koncert był też prezentacją pierwszego i jedynego (...)

„Narodny Albom” na scenie Podlaskiej Opery

W ramach odbywającego się w Białymstoku festiwalu „Wschód Kultury. Inny Wymiar” można było obejrzeć musical „Narodny Albom”, którego akcja odbywa (...)

Walery Mazynski laureatem nagrody „Za wolność myśli”

Znany białoruski reżyser Walery Mazynski został laureatem tegorocznej nagrody „Za wolność myśli”. Nagroda fundowana przez kampanię społeczną „Za Wolność” jest (...)

Andrzej Stepaniuk nominowany do nagrody „Złoty Apostrof”

Andrzej Stepaniuk dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania w Bielsku Podlaskim znalazł się na krótkiej liście nominantów literackiej (...)