Bialorus.pl na Facebook
Kultura :: artykuł

Nawiny Sztohadzinna, Abiektyuna pra realnaje. Informacje co godzinę, Obiektywnie o tym, co realne – ruszyła kolejna akcja promocyjna Białoruskiego Radia Racja

www.racyja.com

www.racyja.com

2011-06-08, 12:42

Bilbordy z hasłem reklamowym Radia Racja zostały wyklejone na trasach drogowych prowadzących do wszystkich drogowych przejść granicznych z Białorusią: w Kuźnicy, Bobrownikach, Terespolu i Połowcach.

Bilbordy są dobrze widoczne, prezentują fale 98,1 FM oraz 99,2 FM, na których można słuchać Białoruskiego Radia Racja na Białostocczyźnie, Grodzieńszczyźnie i Ziemi Brzeskiej, a także adres internetowy serwisu Racji www.racyja.com , za pośrednictwem którego można słuchać audycji online.

Akcja bilbordowa została zorganizowana z myślą o Białorusinach podróżujących do Polski – mówi Eugeniusz Wappa, prezes Białoruskiego Radia Racja. - Bilbordy widoczne są dla podróżujących do Polski oraz dla powracających do Białorusi.

Eugeniusz Wappa zapowiedział, że bilbordy Białoruskiego Radia Racja będą wisiały przez rok, co kilka miesięcy będzie ulegać zmianie ich szata graficzna i być może hasło.

Wróć do :: Kultura :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Kultura :: najnowsze artykuły

XXIV Międzynarodowe Targi Książki

W stolicy Białorusi, w centrum wystawienniczym Belexpo, przy udziale wydawnictw z 31 krajów odbywają Międzynarodowe Targi Książki, na które po czteroletniej przerwie powróciło (...)

Pożegnalny koncert „Zero-85”

W białostockiej kawiarni Fama, w obecności tłumu fanów i przyjaciół, odbył się ostatni koncert zespołu Jurka Osiennika. Koncert był też prezentacją pierwszego i jedynego (...)

„Narodny Albom” na scenie Podlaskiej Opery

W ramach odbywającego się w Białymstoku festiwalu „Wschód Kultury. Inny Wymiar” można było obejrzeć musical „Narodny Albom”, którego akcja odbywa (...)

Walery Mazynski laureatem nagrody „Za wolność myśli”

Znany białoruski reżyser Walery Mazynski został laureatem tegorocznej nagrody „Za wolność myśli”. Nagroda fundowana przez kampanię społeczną „Za Wolność” jest (...)

Andrzej Stepaniuk nominowany do nagrody „Złoty Apostrof”

Andrzej Stepaniuk dyrektor Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania w Bielsku Podlaskim znalazł się na krótkiej liście nominantów literackiej (...)