Bialorus.pl na Facebook
Inicjatywy :: artykuł

„Poznaj Białoruś – 2015”

Adam Zawalnia

Źródło: Białoruskie Radio Racja / 2014-12-01, 11:05

Od 12 stycznia 2015 roku można będzie przesyłać prace do kolejnej edycji konkursu „Poznaj Białoruś”. Konkurs organizowany przez Ambasadę Białorusi w Polsce jest skierowany do dzieci i młodzieży, a mogą w nim również brać udział zespoły i kółka zainteresowań działające przy ośrodkach kultury i edukacji.

- Na prace będziemy czekali przez trzy miesiące. Rodzaj wykonanych prac obejmuje: rysunek albo praca malarska dowolną techniką, fotografia, utwór literacki oraz multimedialna prezentacja. Uczestnicy konkursu będą podzieleni na kategorie wiekowe i w każdej przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez ambasadę – zachęca do udziału sekretarz ambasady Julia Rubina.

Prace należy przesyłać do 5 kwietnia 2015 roku na adres: Zarząd Główny Białoruskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego, ul. Warszawska 11, 15-062 Białystok. Konkurs "Poznaj Białoruś" jest organizowany przez Centrum Kulturalne Białorusi przy Ambasadzie Republiki Białoruś w Polsce.

Wróć do :: Inicjatywy :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Inicjatywy :: najnowsze artykuły

Władze Mińska nie dały zgody na marsz z okazji Dnia Woli

Aktywista ruchu „O Wolność” Alaksandr Rusiewicz otrzymał z Miejskiego Komitetu Wykonawczego odmowę na wniosek złożony 6 stycznia w sprawie pozwolenia organizacji marszu (...)

W Grodnie pojawią się tablice z historycznymi nazwami ulic

Grodzieńska komisja toponimiczna zatwierdziła pierwszy etap projektu przewidującego umieszczenie na ulicach miasta tabliczek z ich dawnymi nazwami. Nad merytoryczną częścią projektu (...)

VI Międzynarodowy Kongres Badań nad Białorusią w Kownie

Ponad 400 naukowców z 20 krajów wzięło udział w trzydniowych dyskusjach, panelach, prezentacjach w budynku Uniwersytetu imienia Księcia Witolda w Kownie. W czasie otwartych (...)

„Narodny Albom” na scenie Podlaskiej Opery

W ramach odbywającego się w Białymstoku festiwalu „Wschód Kultury. Inny Wymiar” można było obejrzeć musical „Narodny Albom”, którego akcja odbywa (...)

Walery Mazynski laureatem nagrody „Za wolność myśli”

Znany białoruski reżyser Walery Mazynski został laureatem tegorocznej nagrody „Za wolność myśli”. Nagroda fundowana przez kampanię społeczną „Za Wolność” jest (...)